Nowy numer czasopisma SKNG UP

Szanowni Państwo!

Członkowie i Sympatycy Studenckiego Koła Naukowego Geografów Uniwersytetu Pedagogicznego. Miło nam poinformować, że ukazał się piąty numer czasopisma naukowego „Prace Studenckiego Koła Naukowego Geografów Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie”.

Na łamach nowego numeru czasopisma można przeczytać sześć recenzowanych artykułów naukowych, przygotowanych przez naukowców (Studentów, Doktorantów i Pracowników naukowych) reprezentujących krakowski, lwowski i łódzki ośrodek naukowy. Dwa z nich zostały zredagowane w języku angielskim. Po więcej informacji dotyczących opublikowanych artykułów, odsyłamy Państwa do Wprowadzenia znajdującego się w najnowszym numerze naszego czasopisma.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji o naszej działalności, jak również archiwalne numery naszego czasopisma naukowego.

Bezpośredni link do numeru piątego PRAC SKNG UP