Zapraszamy na IX Sesję Paleolimnologiczną

Zapraszamy na IX Sesję Paleolimnologiczną, która odbędzie się 15-16 marca 2018 r.

Konferencja dotyczy tematyki DYNAMIKI ZMIAN KLIMATYCZNYCH W CZWARTORZĘDZIE ORAZ GRANICY PÓŹNEGO GLACJAŁU/HOLOCENU W OSADACH BIOGENICZNYCH POŁUDNIOWEJ POLSKI.

Jeśli jesteście zainteresowani tą tematyką sesja rozpoczyna się o 14:00 w  Auli A1 (nowy budynek).

Gospodarzami tegorocznej sesji  jest Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie i Instytut Botaniki im. W. Szafera Polskiej Akademii Nauk. Honorowy patronat nad sesją objął Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, prof. dr hab. Kazimierz Karolczak.

Szczegółowy plan na stronie konferencji