Barbara Bugajska – Przewodniczący

Obecnie studiuję na III roku geografii spec. nauczycielskiej. Jestem Orawianką, pochodzę dokładnie ze stolicy polskiej Orawy - Jabłonki. W życiu energii do działania dodają mi podróże, wyprawy górskie, a także poznawanie nowych ludzi. To m.in. dzięki SKNG miałam możliwość uczestniczenia w miesięcznej wyprawie na Syberię, która była jednocześnie przygodą mojego życia. Koło daje mi również możliwość poznania ludzi z niesamowitymi pasjami.

Weronika Ślęczek – Zastępca Przewodniczącego

Jestem studentką III roku geografii. Do SKNG trafiłam w tamtym roku i staram się tam wnosić dużo pozytywnej energii oraz tyle samo pracy. Jestem Góralką pochodzącą z Białki Tatrzańskiej, a moje życie jest tak samo zakręcone jak moje włosy. Lubię czytać książki, dużo śpiewać i drzemkować w środku dnia. Mój ukochany sport to piłka nożna, a podróżować mogłabym zawsze i wszędzie, w każdy nawet najdalszy zakątek świata.

Paulina Mareczka – Sekretarz

Jestem studentką geografii oraz gospodarki przestrzennej. Pochodzę z małej miejscowości w województwie świętokrzyskim, chociaż Kraków uważam za swoje miejsce na Ziemi. Nic więc dziwnego, że to właśnie on jest przedmiotem moich badań oraz zainteresowań.  W Kole wszyscy nazywają mnie „dziekanem sztuki”, ponieważ swoją pasję związaną z rysunkiem i malarstwem przemycam do kołowych przedsięwzięć. Należę do Koła 5 lat i nie wyobrażam sobie studiów bez SKNG!

Agata Ochmańska – Skarbnik

Jestem studentką III roku Geografii. Pochodzę z Krakowa i kocham to miasto. Uważam, że jest ono najpiękniejsze o świcie oraz skąpane w ciepłym świetle letniego, zachodzącego słońca. Moją siłą napędową są otaczający mnie ludzie i kawa. Piękno świata odnajduję w promieniach słońca zmieniających barwy. Czasem lubię zatrzymać się na chwilę i chłonąć energię z otoczenia. Uwielbiam podróżować, nie lubię wracać.

Maria Kalwińska - Koordynator projektów naukowych

Jestem studentką I roku SUM Geografii i pochodzę z Lublina. Lubię podróżować, czytać książki, oglądać filmy i spać kiedy mi na to pozwalają. Nie wyobrażam sobie dnia bez kawy. Mam słabość do gór, ale najbardziej kocham Bieszczady. Uwielbiam moment, w którym mogę się zatrzymać i podziwiać niezwykłe krajobrazy. SKNG mi to umożliwia, a przede wszystkim poznaje tu wspaniałych ludzi.

Teresa Kokowska - Administrator strony

Jestem studentka I roku SUM Geografii. Moim rodzinnym miastem jest Kraków. Bez podróży, długich wycieczek rowerowych czy tez wypadów w góry  w celu przewietrzenia płuc nie wyobrażam sobie życia. Moje ukochane góry to Gorce, a ulubiona trasa rowerowa to R10 wzdłuż Bałtyku. Druga pasją,w której się specjalizuje jest grafika i dlatego też podjęłam się wyzwania stworzenia i prowadzenia kołowej strony internetowej 🙂

Opiekun Koła

dr Daniel Okupny

Geograf, absolwent Wydziału Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego. Od listopada 2013 roku pracownik Instytutu Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie. Na trzecim roku studiów podczas wyjazdów w ramach projektu badawczego zaczął poznawać genezę i budowę geologiczną kilku torfowisk dolinnych w okolicach Łodzi i tym sposobem przepadł w paleogeografii. Autor i współautor kilkudziesięciu artykułów z zakresu rekonstrukcji zmian środowiska oraz zapisu działalności człowieka w pradziejach i okresie historycznym. W 2017 roku laureat stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych naukowców. Prywatnie tata dwóch uroczych dzieci: Leona oraz Róży.