Barbara Bugajska – Przewodniczący

Obecnie studiuję na III roku geografii spec. nauczycielskiej. Jestem Orawianką, pochodzę dokładnie ze stolicy polskiej Orawy - Jabłonki. W życiu energii do działania dodają mi podróże, wyprawy górskie, a także poznawanie nowych ludzi. To m.in. dzięki SKNG miałam możliwość uczestniczenia w miesięcznej wyprawie na Syberię, która była jednocześnie przygodą mojego życia. Koło daje mi również możliwość poznania ludzi z niesamowitymi pasjami.

Weronika Ślęczek – Zastępca Przewodniczącego

Jestem studentką III roku geografii. Do SKNG trafiłam w tamtym roku i staram się tam wnosić dużo pozytywnej energii oraz tyle samo pracy. Jestem Góralką pochodzącą z Białki Tatrzańskiej, a moje życie jest tak samo zakręcone jak moje włosy. Lubię czytać książki, dużo śpiewać i drzemkować w środku dnia. Mój ukochany sport to piłka nożna, a podróżować mogłabym zawsze i wszędzie, w każdy nawet najdalszy zakątek świata.

Wojciech Brzyski – Sekretarz

Hej, jestem studentem drugiego roku Gospodarki Przestrzennej. Do SKNG należę od Nowego Roku a naszą pierwszą, wspólną wyprawą była podróż na Cypr. To właśnie to wydarzenie zbliżyło mnie bardziej z członkami koła. Od tego momentu jesteśmy dobrymi przyjaciółmi i wspólnie spędzamy każdą wolną chwilę. Uwielbiam pracę z ludźmi, bo to właśnie oni motywują mnie do działania.

Agata Ochmańska – Skarbnik

Jestem studentką III roku Geografii. Pochodzę z Krakowa i kocham to miasto. Uważam, że jest ono najpiękniejsze o świcie oraz skąpane w ciepłym świetle letniego, zachodzącego słońca. Moją siłą napędową są otaczający mnie ludzie i kawa. Piękno świata odnajduję w promieniach słońca zmieniających barwy. Czasem lubię zatrzymać się na chwilę i chłonąć energię z otoczenia. Uwielbiam podróżować, nie lubię wracać.

Maria Kalwińska - Koordynator projektów naukowych

Jestem studentką I roku SUM Geografii i pochodzę z Lublina. Lubię podróżować, czytać książki, oglądać filmy i spać kiedy mi na to pozwalają. Nie wyobrażam sobie dnia bez kawy. Mam słabość do gór, ale najbardziej kocham Bieszczady. Uwielbiam moment, w którym mogę się zatrzymać i podziwiać niezwykłe krajobrazy. SKNG mi to umożliwia, a przede wszystkim poznaje tu wspaniałych ludzi.

Teresa Kokowska - Administrator strony

Jestem studentka I roku SUM Geografii. Moim rodzinnym miastem jest Kraków. Bez podróży, długich wycieczek rowerowych czy tez wypadów w góry  w celu przewietrzenia płuc nie wyobrażam sobie życia. Moje ukochane góry to Gorce, a ulubiona trasa rowerowa to R10 wzdłuż Bałtyku. Druga pasją,w której się specjalizuje jest grafika i dlatego też podjęłam się wyzwania stworzenia i prowadzenia kołowej strony internetowej 🙂

Opiekun Koła

dr hab., prof. UP Jacek Szmańda