Justyna Karaś – Przewodniczący

Jestem studentką III roku Turystyki i Rekreacji. Przygodę z SKNG UP zaczęłam na I roku studiów  i tak trwa ona do dzisiaj. Miłośniczka podróży, górskich wędrówek i folkloru. Nie tracę czasu na smutek i staram się dążyć do wyznaczonych celów oraz spełniać swoje marzenia.

Basia Bugajska – Zastępca Przewodniczącego

Jestem studentką II-go roku geografii. Pochodzę z Orawy, a dokładnie z Jabłonki. Uwielbiam podróże, wyprawy górskie i poznawać nowych ludzi. Interesuję się również sportem, szczególnie siatkówką i piłką ręczną. Mam nadzieję, że moja przygoda z SKNG szybko się nie skończy! 🙂

Paulina Mareczka – Sekretarz

W ubiegłym roku ukończyłam studia I stopnia na kierunku geografia, a obecnie jestem studentką I roku gospodarki przestrzennej. Interesuję się geografią społeczno-ekonomiczną, szczególnie Ameryki Łacińskiej. W kole wszyscy nazywają mnie „dziekanem sztuki”, ponieważ swoją pasję związaną z rysunkiem i malarstwem przemycam do kołowych przedsięwzięć. Należe do koła od 3 lat i nie wyobrażam sobie studiów bez SKNG ! 🙂

Agata Ochmańska – Skarbnik

Jestem studentką II roku Geografii. Pochodzę z Krakowa i kocham to miasto. Uważam, że jest ono najpiękniejsze o świcie oraz skąpane w ciepłym świetle letniego, zachodzącego słońca. Moją siłą napędową są otaczający mnie ludzie i kawa. Piękno świata odnajduję w promieniach słońca zmieniających barwy. Czasem lubię zatrzymać się na chwilę i chłonąć energię z otoczenia. Uwielbiam podróżować, nie lubię wracać.

Opiekun Koła

dr Daniel Okupny

Geograf, absolwent Wydziału Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego. Od listopada 2013 roku pracownik Instytutu Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie. Na trzecim roku studiów podczas wyjazdów w ramach projektu badawczego zaczął poznawać genezę i budowę geologiczną kilku torfowisk dolinnych w okolicach Łodzi i tym sposobem przepadł w paleogeografii. Autor i współautor kilkudziesięciu artykułów z zakresu rekonstrukcji zmian środowiska oraz zapisu działalności człowieka w pradziejach i okresie historycznym. W 2017 roku laureat stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych naukowców. Prywatnie tata dwóch uroczych dzieci: Leona oraz Róży.