Zarząd

Wojciech Brzyski – Przewodniczący

Jestem studentem III roku Gospodarki Przestrzennej. Bycie członkiem Koła pozwala mi zdobyć nowe doświadczenie i tym samym wziąć udział w wielu niezwykle interesujących wydarzeniach, które odbywają się na naszym Instytucie. To nie tylko ciężka praca, ale i współpraca z ciekawymi ludźmi co wiąże się ze zdobyciem nowych znajomości. Z zamiłowania interesuję się architekturą krajobrazu i zielenią miejską. Uwielbiam pracę w grupie i kreatywnych ludzi. Myślę, że praca ze mną przyniesie wiele zadowalających efektów. 

Beata Kilar – Zastępca Przewodniczącego

Jestem studentką II roku geografii specjalność geomonitoring. Do SKNG UP należę od tamtego roku. Lubię czytać książki i podróżować, zwłaszcza w tereny górskie. Praca z ludźmi daje mi możliwość poznania ciekawych osób, od których mogę się dużo nauczyć. Dzięki temu, że dołączyłam do Koła mogłam poznać nowe i ciekawe osoby. 

Barbara Czerwińska – Sekretarz

Cześć! Jestem studentką II roku turystki i rekreacji. Pochodzę z okolic Olkusza. Swoją przygodę z SKNG UP zaczynam od bieżącego roku akademickiego. Lubię angażować się w nowe przedsięwzięcia i przekraczać bariery swoich możliwości. Moją pasją są podróże, nałogowo zbieram mapy turystyczne. Uwielbiam poznawać nowe osoby i udzielać się wolontariacko.  Życia nie wyobrażam sobie bez kawy i przyjaciół.

Aleksandra Kędzior – Skarbnik

Jestem studentką III roku Gospodarki Przestrzennej i pochodzę z Krosna. Do SKNG UP należę od roku, a dokładniej od wyjazdu na Cypr gdzie poznałam całe grono wspaniałych i ciekawych osób. Gdy jestem w domu uwielbiam wsiąść na swój motocykl, jechać przed siebie i napawać się pięknymi widokami przyrody. Nie lubię siedzieć długo w jednym miejscu, ponieważ uważam, że każdy dzień może przynieść nam nowe przygody!

 

Konrad Rapciak - Administrator strony

Cześć i czołem, obecnie jestem  studentem geografii II. roku SUM.Lubię chodzić i podróżować, zwłaszcza po górach.Gdy tylko mam wolny czas to zabieram plecak i lecę. Urodziłem się w Rabce Zdrój więc góry są mi bliskie. Dzięki SKNG UP poznałem wielu wspaniałych,ciekawych ludzi z pasją wędrowania i chęcią poznania czegoś nowego.

Opiekunowie Koła

dr Karol Witkowski

Geograf-geomorfolog, przewodnik górski beskidzki, pasjonat kolarstwa szosowego, czytelnik Stachury i słuchacz Belona; w SKNG UP stawiał pierwsze kroki podczas studiów magisterskich; jako opiekun koła jest przekonany, że jest w nim miejsce dla wszystkich Ambitnych studiujących w Instytucie Geografii. 

mgr inż. Szymon Kowalik

Geograf, geolog-mikropaleontolog, miłośnik przyrody i koci tata – w kolejności losowej. Lubi zanurzyć się w poezji Stanisława Czycza, C.K. Norwida czy też rozpłynąć w wersach Osieckiej. Nie stroni od ciężkich gitarowych brzmień. Gdy każą mu wybierać między górami a morzem – wybiera Kraj Basków w myśl czyczowskiej sentencji „Jeżeli droga, to nie dokąd, a którędy”…