Justyna Karaś – Przewodniczący

Studentka II roku Turystyki i Rekreacji. Miłośniczka podróży , górskich wędrówek i folkloru. Nie tracę czasu na smutek i staram dążyć do wyznaczonych celów oraz spełniać swoje marzenia. Nie przepadam za rutyną dlatego też staram się w wolnych chwilach podróżować i zwiedzać nowe miejsca. Moim największym marzeniem jest podróż do Nowej Zelandii, Birmy oraz Islandii.

Zuzanna Maciaszek – Zastępca Przewodniczącego

Jestem studentką gospodarki przestrzennej. Pochodzę z malowniczej miejscowości w powiecie nowosądeckim. Moim hobby jest śpiew. Wolny czas spędzam wraz ze swoim zespołem tworząc muzykę. Uwielbiam gotować przez co ukończyłam technikum organizacji usług gastronomicznych. Jestem zwolenniczką aktywnego spędzania czasu, lubię kontakt z przyrodą oraz podróże.

Paulina Mareczka – Sekretarz

W ubiegłym roku ukończyłam studia I stopnia na kierunku geografia, a obecnie jestem studentką I roku gospodarki przestrzennej. Interesuję się geografią społeczno-ekonomiczną, szczególnie Ameryki Łacińskiej. W kole wszyscy nazywają mnie „dziekanem sztuki”, ponieważ swoją pasję związaną z rysunkiem i malarstwem przemycam do kołowych przedsięwzięć. Należe do koła od 3 lat i nie wyobrażam sobie studiów bez SKNG ! 🙂

Kinga Grygny – Skarbnik

Jestem studentką gospodarki przestrzennej i góralką z krwi i kości co nie przeszkadza mi zachwycać się zachodami słońca nad morzem. Żyję według zasady „lepiej żałować, że się coś zrobiło, niż żałować że się nie spróbowało”.  Ambitnie dążę do postawionych sobie celów. Jestem odpowiedzialna, szczera i otwarta. Do świata podchodzę z dystansem i poczuciem humoru. Uwielbiam podróżować i poznawać nowych ludzi.

Opiekunowie Koła

dr Paweł Struś