Agnieszka Bembnowicz - Przewodnicząca

Jestem studentką III roku geografii. Pochodzę z niewielkiej miejscowości pod Przemyślem, ale to nie tam bywam najczęściej. Nieskończenie zakochana w Tatrach i podtatrzu, staram się właśnie tam spędzać każdą wolną chwilę mojego życia. Działalność na uczelni pozwoliła mi poznać wspaniałych ludzi oraz uczestniczyć w wielu ciekawych projektach i badaniach. Jako przewodnicząca koła, mam nadzieję na udaną współpracę i kolejne projekty, które będziemy razem realizować.

Beata Kilar – Zastępca Przewodniczącego

Jestem studentką III roku geografii specjalność geomonitoring. Do SKNG UP należę od dwóch lat. Lubię czytać książki i podróżować, zwłaszcza w tereny górskie. Praca z ludźmi daje mi możliwość poznania ciekawych osób, od których mogę się dużo nauczyć. Dzięki temu, że dołączyłam do Koła mogłam poznać nowe i ciekawe osoby.

Małgorzata Talaczyńska – Sekretarz

Jestem studentką II roku Geografii na specjalizacji geomonitoring. Lubię tematykę związaną z kosmosem, nowymi technologiami i podróżami w czasie. Mam bogatą wyobraźnię i dużo pomysłów, które często realizuję w pracach artystycznych. Bycie częścią zespołu sprawia mi przyjemność, dlatego mam nadzieję, że razem z Kołem Naukowym zrealizujemy wiele kreatywnych projektów.

Natalia Książek – Skarbnik

Cześć! Jestem studentką III roku geografii na specjalności przedsiębiorczość z gospodarką przestrzenną.  W ciągły sposób próbuje rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne poprzez pracę w grupie. Kontakt z drugą osobą jest dla mnie bardzo ważny. Właśnie te dwa czynniki skłoniły mnie, aby dołączyć do koła geografów. W wolnych chwilach uprawiam off-road w mojej rodzinnej miejscowości – Niedźwiadzie.

Anna Tomaszewska - Administrator stron

Jestem studentką ll roku geografii na specjalności geomonitoring. Dołączyłam do SKNG w bieżącym roku akademickim. Uwielbiam poznawać nowe miejsca, ale czasem wolę zostać w domowym zaciszu z dobrą książką. W wolnym czasie staram się rozwijać swoje pasje oraz zainteresowania.

Aleksandra Bednarz - Social Media

Jestem studentką II roku geografii na specjalności geomonitoring. Swoją przygodę w SKNG UP zaczynam od tego roku akademickiego. W wolnych chwilach (których mam stosunkowo mało) czytam książki sci – fi, reportaże podróżnicze oraz poznaję historię PRL-u. Uwielbiam również fotografię, której uczę się już siódmy rok (a jest to ponoć droga bez końca). Raz na jakiś czas uciekam z miasta, aby powłóczyć się sama ze sobą po lasach lub wioskach. Fanka SDM.

Opiekunowie Koła

dr Karol Witkowski

Geograf-geomorfolog, przewodnik górski beskidzki, pasjonat kolarstwa szosowego, czytelnik Stachury i słuchacz Belona; w SKNG UP stawiał pierwsze kroki podczas studiów magisterskich; jako opiekun koła jest przekonany, że jest w nim miejsce dla wszystkich Ambitnych studiujących w Instytucie Geografii.

mgr inż. Szymon Kowalik

Geograf, geolog-mikropaleontolog, miłośnik przyrody i koci tata – w kolejności losowej. Lubi zanurzyć się w poezji Stanisława Czycza, C.K. Norwida czy też rozpłynąć w wersach Osieckiej. Nie stroni od ciężkich gitarowych brzmień. Gdy każą mu wybierać między górami a morzem – wybiera Kraj Basków w myśl czyczowskiej sentencji „Jeżeli droga, to nie dokąd, a którędy”…