Dzień otwarty Uniwersytetu Pedagogicznego

Dzień Otwarty Uniwersytetu Pedagogicznego 2017 już za nami. W imieniu SKNG UP dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację naszego stoiska, pomoc w prowadzeniu warsztatów oraz tym, którzy tak licznie odwiedzili naszą uczelnię.

Podczas tegorocznych Dni Otwartych nasze koło przedstawiło własnoręcznie wykonaną makietę rzeki na której zostały przedstawione wybrane procesy zachodzące w środowisku geograficznym. Goście mogli również wziąć udział w warsztatach geograficznych poruszających zagadnienia z zakresu geologii, meteorologii oraz gleboznawstwa. Kolejną atrakcją było zwiedzanie platformy widokowej na dachu budynku Uniwersytetu Pedagogicznego, które również cieszyło się sporym zainteresowaniem uczestników.

Mamy nadzieję że informacje uzyskane podczas tegorocznego Dnia Otwartego pomogą tegorocznym maturzystom w podjęciu decyzji o wyborze studiów.

Zapraszamy do galerii do oglądnięcia zdjęć oraz życzymy Wam powodzenia i zapraszamy w nasze szeregi już w październiku !