Daj Kamienia – Pierwsza paczka!

Akcja „Daj Kamienia, zbiórka skał, minerałów i skamieniałości” – Pierwsza paczka! 🙂

Miło nam poinformować o przekazaniu pierwszej paczki do pracowni geograficznej Szkoły Podstawowej nr. 49 w Krakowie. 8 marca pierwsza paczka wraz z zestawem pomocy naukowych trafiła na ręce opiekuna klasy 7. Podczas zajęć lekcyjnych, członkowie SKNG UP, przekazali zebrane okazy, objaśnili przebieg akcji oraz omówili poszczególne skały i skamieniałości. Szkoła Podstawowa nr. 49 była pierwszą szkołą, która otrzymała zebrane okazy, jednak nie jedyną. Kolejne paczki w najbliższych dniach zostaną przekazane do pozostałych pracowni geograficznych.

Dziękujemy również wszystkim zaangażowanym w naszą akcję oraz cieszymy się, że dzięki nam niektóre szkoły zostaną wzbogacone o ważne materiały dydaktyczne.