SKNG UP W PRZEDSZKOLU

Kołowi Nauczyciele 16 grudnia odwiedzili jedno z krakowskich przedszkoli „Pomysłowy Przedszkolak”. Przeprowadzili dla tamtejszych Przedszkolaków warsztaty geologiczne.

W pierwszej części poruszone zostały zagadnienia związane z formowaniem się Ziemi oraz powstawaniem skał. Zaprezentowano także doświadczenie w postaci erupcji wulkanu, która wywołała niezwykłe zainteresowanie wśród dzieci. W drugiej części grupa Przedszkolaków miała okazję wykonać własne skamieniałości, a na samym końcu zajęć mogli poznać kilka przykładów skał i minerałów.

Cieszymy się, że Nasze Koło pozwala również rozwijać się zawodowo przyszłym nauczycielom. Praktyka ta z pewnością zaowocuje w ich przyszłej karierze nauczycielskiej. Planujemy organizować więcej takich spotkań w szkołach i przedszkolach.

Dziękujemy bardzo przedszkolu „Pomysłowy Przedszkolak” za zaproszenie oraz miłe przyjęcie. Polecamy się na przyszłość!