NOWY ZARZĄD WYBRANY!

Dnia 10 X 2019 r. o godzinie 20.00 w sali 435 odbyło się pierwsze spotkanie Studenckiego Koła Naukowego Geografów Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie w roku akademickim 2019/2020. Podczas spotkania poruszone zostały głównie kwestie organizacyjne m. in.  wybór nowego zarządu Koła.

Skład nowego Zarządu Studenckiego Koła Naukowego Geografów:

• Wojciech Brzyski – Przewodniczący
  • Beata Kilar – Zastępca Przewodniczącego
  • Aleksandra Kędzior – Skarbnik
  • Barbara Czerwińska – Sekretarz
  • Konrad Rapciak – Administrator strony internetowej

Opiekunami od tego roku akademickiego są dr Karol Witkowski oraz mgr inż. Szymon Kowalik.

W zakładce O nas -> Zarząd możecie dowiedzieć się więcej na temat osób z Zarządu oraz naszych opiekunach.

W czasie trwania spotkania miała miejsce tzw. „burza mózgów” dotycząca pomysłów na tegoroczną aktywność Koła. Pojawiły się propozycje dotyczące „rozbudzenia” strony internetowej poprzez ogłaszanie mini-konkursów wraz z drobnymi nagrodami dla zwycięzców. Kolejną inicjatywą miałaby być zbiórka odzieży i przedmiotów codziennego użytku, które w dalszej kolejności  zostaną wysłane do Malawi. Proponowany okres zbiórki trwałby od początku listopada do 6 grudnia. Zaproponowano również kontynuację poprzedniej akcji „Daj Kamienia”. W planach jest przewidziany wyjazd naukowo – badawczy do Wiednia.

Spotkanie zakończyło się około godziny 21.00.

Barbara Czerwińska
Sekretarz SKNG UP