DZIEŃ OTWARTY UNIWERSYTETU PEDAGOGICZNEGO!

Dzień Otwarty za nami! 😍

W dniu 19 marca odbył się kolejny Dzień Otwarty Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie! 🌎

Wzięli w nim udział także Członkowie Koła, którzy chętnie odpowiadali przybyłym gościom na nurtujące ich pytania związane z kierunkami oferowanymi przez Instytut Geografii 🌎 

Na naszym stanowisku, które znajdowało się na Auli Głównej goście mogli zobaczyć m.in. skały, minerały, czy skamieniałości. Specjalnie na tą okazję został przygotowany filmik z dotychczasowej działalności Koła. Dwukrotnie został przeprowadzony konkurs z nagrodami. Dotyczył on tematyki związanej z geografią, gospodarką przestrzenną oraz turystyką i rekreacją. Zwycięzcą gratulujemy!

Na IV piętrze licealiści mogli uczestniczyć w autorskich warsztatach urbanistycznych pt. ,,Kompozycja Przestrzenna” dr inż. arch. Beaty Stelmach-Fity. Przy organizacji uczestniczyło dwóch naszych Członków: Wojciech Brzyski oraz Patrycja Nowak, pomagała im także jedna ze studentek naszego Instytutu – Paulina Wleciał. Najlepsze prace zostały nagrodzone.

Po odbytych warsztatach licealiści mieli okazję wyjść na dach uczelni, gdzie znajduje się automatyczna stacja meteorologiczna. Była to okazja również to podziwiania panoramy krakowskiej.

Dziękujemy wszystkim za przybycie oraz mamy nadzieję do zobaczenia w październiku!

Podziękowania kierujemy także do wszystkich osób zaangażowanych w organizację Dnia Otwartego! 😍

Relacja z Dnia Otwartego Radia Spectrum

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *