Geograficzne manewry naukowe Studenckiego Koła Naukowego Geografów UP w Krakowie pod Babią Górą.

Jedziemy na Babią!

Ocena oznakowania i infrastruktury na szlakach turystycznych Babiogórskiego Parku Narodowego – PLAKAT

Publikacje:

Bargieł, K., Matuszek B., (2017),Rozkład przestrzenny oznakowania szlaków turystycznych w Babiogóskim Parku Narodowym – wyniki monitoringu prowadzonego przez SKNG UP w 2017 roku. Prace Studenckiego Koła Naukowego Geografów w Krakowie,Wydawnictwo Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, vol. 6: (in press).

Franczak, P., Jucha, W., Kokowska, T., Mareczka, P., Sadowski, P., Urbaniec, T., (2017), Śladamidawnej i obecnej działalności człowieka – projekt ścieżki dydaktycznej w Grupię Mędralowej (gmina Zawoja),Prace Studenckiego Koła Naukowego Geografów w Krakowie, Wydawnictwo Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, vol. 6: (in press).

Mareczka, P., Jucha, W., (2017), Monitoring oznakowania szlaków turystycznych w Babiogórskim Parku Narodowym (badania SKNG UP w BgPN ‚ 2017) – metodyka pomiaru i kontrola utworzonej bazy danych,Prace Studenckiego Koła Naukowego Geografów w Krakowie, Wydawnictwo Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, vol. 6: (in press).