Wigilia kołowa 2019

Coroczne spotkanie wigilijne SKNG UP odbyło się 17 grudnia 2019 roku o godzinie 18.30 w Instytucie Geografii. Uczestniczyli w nim członkowie Koła, opiekun
mgr inż. Szymon Kowalik oraz pracownicy Instytutu, którzy prężnie współpracują ze społecznością kołową dr Tomasz Padło, dr Paweł Struś i dr Karolina Smętkiewicz. Mimo nieobecności naszego drugiego opiekuna – dra Karola Witkowskiego mogliśmy się cieszyć życzeniami, które przesłał nam za pomocą social media..

Na samym wstępie Przewodniczący i Zastępca Przewodniczącego Koła powitali wszystkich bardzo serdecznie i podziękowali przybyłym gościom za trud włożony
w działalność Koła, chęć współpracy oraz rozwijanie naszych pasji.

Specjalnie na ta okazje członkowie wraz z opiekunem przygotowali różnego rodzaju smakołyki tj pierogi, barszczyk, sałatki, przekąski, ciasta przez co można było poczuć świąteczny klimat. W tle leciały najpiękniejsze polskie i zagraniczne kolędy, które wprawiły w śpiew każdą obecną osobę.

Był to dzień, w którym mogliśmy na spokojnie usiąść i porozmawiać, cieszyć się swoją obecnością i podziękować każdemu z osobna za wszystkie dobre i radosne chwile. Był to też moment podsumowań 2019 roku i przemyśleń nad tym co nowego przyniesie nam rok 2020.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom włączonym w działalność i rozwój naszego Koła!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *